نتایج جستجو برای عبارت :

چگونه کاکتوس را سالم در خانه نگهداری کنیم؟

کاکتوس گیاهی مقاوم است که به سادگی از بین نمی رود و شرایط نگهداریش بسیار ساده است اما اگر بیش از حد به آن آب بدهیم ممکن است از درون خراب شود.چگونه کاکتوس را سالم در خانه نگهداری کنیم؟ 
کاکتوس به علت رشد آسانش شهرت دارد . کاکتوس و سایر گیاهان شاداب نیاز به شرایط خاصی دارند تا بتوانند رشد کنند. اما این شرایط را می توان به راحتی آموخت و به گیاهان اعمال کرد. گیاهان شاداب ، از جمله کاکتوس، بومی مناطقی هستند که از کانادا به جنگلهای بارانی گرمسیری
کاکتوس یکی از گیاهانی است که در اشکال و انواع مختلف موجود است و معمولا در آب و هوای گرم رشد می کند. برخی از انواع کاکتوس ها گل و میوه می دهند که خواص درمانی و زیبایی فراوانی دارن که در ادامه با برخی از آن ها آشنا می شویم.
مزایای سلامتی و زیبایی گل کاکتوس

ادامه مطلب
روش نگهداری انواع کاکتوس در خانه
کاکتوس گیاهی است از تیره کاکتوسیان (Cactaceae) تیره‌ای از میخک‌سانان که اغلب خاردار و گوشتی هستند.
کاکتوس در ابتدا تنها در شمال و جنوب و نواحی مرکزی آمریکا رشد می‌کرد اما امروزه در بسیاری از مناطق گرم و خشک جهان توسط مردم پراکنده شده کاکتوس طی طوفانهای
 ناگهانی آب ذخیره کرده و آب ذخیره شده را طی ماه‌های خشکسالی به مصرف می‌رساند. کاکتوسیان در ایران گونهٔ بومی ندارند.

ادامه مطلب
کاکتوس ماملیاریا به خاطر خارهای ابریشم‌مانندی که دارد بالشتک سوزن نامیده می‌شود. پرورش کاکتوس بالشت سوزن کار بسیار آسانی است. هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد. برای همین کاکتوس مالیاریا برای کسانی که فکر می‌کنند چیز زیادی درباره‌ی باغبانی نمی‌دانند و به دنبال گیاهی می‌گردند که در خانه پرورش دهند، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
ادامه مطلب
مشغول وب‌گردی بودم که رسیدم به اصطلاح passive aggression، به صورت تحت الفظی یعنی خشونت غیرفعال. این همون حالتیه که با این که تمام عمرم ازش رنج بردم ولی اسمش رو بلد نبودم و به نظرم فرساینده‌ترین نوع خشونته. مشکلات رو باید با حرف زدن حل نه، حداقل به اشتراک گذاشت وگرنه فرق ادم با کاکتوس چیه؟ کاکتوس هم وقتی بهش زیاد اب میدی میمیره و چیزی نمیگه، فقط با اون تیغ‌هاش نگاهت میکنه، پس نتیجه میگیریم دوستی که وقتی ناراحته شروع میکنه به کم محلی و اذیت کردن طرف م
و قرار دادن آنها در داخل اتاق و پشت پنجره های جنوبی بسیار مناسب است. در صورت ناکافی بودن نور طبیعی، نور مصنوعی نیز میتواند به عنوان مکمل، به کار رود.

آبیاری:
در طی فصل رشد فعال کاکتوس باید بیش از دوران استراحت آبیاری شود. برنامه خاص و تعریف شده ای برای آبیاری کاکتوس وجود ندارد و برنامه آن به گلدان، خاک، آب و هوا و عوامل مشابه بستگی دارد.
بهترین روش برای تعیین مقدار آب مورد نیاز کاکتوس، این است که گیاه را مدتی با دقت زیرنظر بگیرید. هنگام آبیاری
کاکتوس ماملیاریا به خاطر خارهای ابریشم‌مانندی که دارد بالشتک سوزن نامیده می‌شود. پرورش کاکتوس بالشت سوزن کار بسیار آسانی است. هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد. برای همین کاکتوس مالیاریا برای کسانی که فکر می‌کنند چیز زیادی درباره‌ی باغبانی نمی‌دانند و به دنبال گیاهی می‌گردند که در خانه پرورش دهند، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
ادامه مطلب
به ظرفیت قلب آدم ها فکر میکنم ,به ظرفیت قلب خودم, به تلاش های او! برای آزار دادنم... به بی فکر بودن خودش!! به اینکه قلبم میشکند و من صدای تیکه تیکه شدنش را می شونم, به اشک هایی که لحظه ای راحتم نگذاشتند... .
نامش را در گوشی ام به کاکتوس تغییر داده ام , نام کسی را که  عاشقش بودم... کاکتوس زیبایی که فقط بلد است تیغ بزند ,زخمی ام کند و خودش فکر کند کاری نکرده! چیزی نگفته! 
امروز که گفت برو خانه پدرت و دیگر هم نمیخواهم ببینمت! امروز که طلبکارانه و قلدروار زور
شرکت روباتیک کاکتوس(خانه رباتیک آمل) جهت ارائه بهترین آموزش دوره ها و کلاس های رباتیک در شهرستان آمل ، ساری ، نور ، محمود آباد ، بهشهر و بابل برای دانش آموزان مازندرانی آماده کار می باشد.
سوابق شرکت رباتیک کاکتوس :
- 9 سال سابقه کار در حوزه رباتیک.
- کسب مقام اول و دوم فوتبالیست هوشمند دانش آموزی جهانی در کشور مکزیک
- کسب مقام اول فوتبالیست هوشمند در  مسابقات جهانی چین
کسب مقام دوم در مسابقات جهانی ربات فوتبالیست هوشمند در مسابقات ترکیه
و کسب م
دانلود آهنگ جدید ماکان بند کاکتوس
دانلود آهنگ ماکان بند به نام کاکتوس کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده کاکتوس با صدای ماکان بند از جوان ریمیکس
Download New Music Macan Band – Cactus

بزودی می توانید موزیک جدید ماکان بند عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
موزیک جدید این گروه، کاکتوس نام گرفته است.
امیدوارم این موزیک از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
هم اکنون می توانید یکی از بهترین ریمیکس های این گروه
آیا کاکتوس ها مقاوم هستند
کاکتوس به خاطر رشد سریع و آسان آن معروف است . کاکتوس نیاز به شرایط خاصی برای نگهداری احتیاج دارد تا بتواند رشد خوبی داشته باشد. با استفاده از کود کاکتوس میتوان رشد این گیاه را افزایش داد. کاکتوس و دیگر گیاهان با برگ های آبدار و پر به کمک ریشه معلوم می شوند که آب و مواد مورد نیاز را ذخیره می کنند تا شرایط سخت را تحمل کنند.
بیشتر کاکتوس ها فصل رشد و نمو دارند . معمولا فصل رشد از بهار شروع و تا پاییز ادامه دارد . در فصل رشد و
آیا کاکتوس ها مقاوم هستند
کاکتوس به خاطر رشد سریع و آسان آن معروف است . کاکتوس نیاز به شرایط خاصی برای نگهداری احتیاج دارد تا بتواند رشد خوبی داشته باشد. با استفاده از کود کاکتوس میتوان رشد این گیاه را افزایش داد. کاکتوس و دیگر گیاهان با برگ های آبدار و پر به کمک ریشه معلوم می شوند که آب و مواد مورد نیاز را ذخیره می کنند تا شرایط سخت را تحمل کنند.
بیشتر کاکتوس ها فصل رشد و نمو دارند . معمولا فصل رشد از بهار شروع و تا پاییز ادامه دارد . در فصل رشد و
هتل کاکتوس مشهد یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل در خیابان امام رضا 6 با فاصله حدود 6 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل کاکتوس برای اقامت در مشهد مقدس می باشد ,  علاوه بر این هتل کاکتو
هتل آپارتمان کاکتوس مشهد
یکی از هتل آپارتمان کیفیت خوب مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر
حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم
مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان کاکتوس مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد. این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه
تخته , چهار تخته و پنج تخته می باشد مجموعا با حدود 40 واحد اقامتی و با
امکاناتی نظیر رستوران مجهز با غذاهای متنوع و خوش طعم , لا
دیدم. خودم دیدم. همه‌ی دسته‌گل‌های پوسیده‌ای که برایش فرستادی را دیدم. سهم من از دسته‌گل‌هایت فقط برگ‌های زرد بود. او کاکتوس بود، درست مثل خودت. تو کاکتوس دوست داشتی و من گل مینا بودم. تو خارهای نداشته‌ام را هزار بار بر فرق سرم کوبیدی و با خارهای خودت زخمی‌ام کردی. من خونین و مالین جان دادم و از نو متولد شدم.
تحقیقات امروزه نشان می دهد که حدود 400 هزار گونه گیاهی در جهان وجود دارد که تقریبا 8 هزار نمونه از آن ها در ایران یافت می شود. از میان این تعداد بالای گونه های گیاهی کاکتوس ها و ساکولنت ها با توجه به ظاهر جذاب و متفاوت، سبک زندگی خاص، نگهداری و پرورش آسان در بسیاری از گونه ها و گل های لطیف و زیبایشان طرفداران زیادی دارند.

با گسترش آپارتمان نشینی و زندگی پر مشغله امروزی سال به سال بر تعداد پرورش دهندگان این گیاهان افزوده می شود. با توجه به استق
کاکتوس گیاهی است از تیره کاکتوسیان (Cactaceae) تیره‌ای از میخک‌سانان که خاردار و گوشتی هستند.
کاکتوس در ابتدا تنها در شمال و جنوب و نواحی مرکزی آمریکا رشد می‌کرد اما امروزه در بسیاری از مناطق گرم و خشک جهان توسط مردم پراکنده شده کاکتوس طی طوفان‌های ناگهانی آب ذخیره کرده و آب ذخیره شده را طی ماه‌های خشکسالی به مصرف می‌رساند. کاکتوسیان در ایران گونهٔ بومی ندارند.
بیشتر کاکتوس‌ها ریشه‌های عمیقی نداشته و ساقه شبکه مانندی دارند که به‌عنوان منب
شخصی از خدا دو چیز خواست، یک گل و یک پروانه. اما چیزی که به دست آورد یک کاکتوس و یک کرم بود. غمگین شد، با خود اندیشید شاید خداوند من را  دوست ندارد و به من توجهی ندارد. چند روز گذشت. از آن کاکتوس پر از خار گلی زیبا روییده شد و آن کرم تبدیل به پروانه ای شد. اگر چیزی از خدا خواستید و چیز دیگری دریافت کردید، به او اعتماد کنید. خارهای امروز گلهای فردایند. زندگیتون پر از گل های زیبا.
سن گلدهی در انواع کاکتوس و ساکولنت ها متفاوت است  برخی زود به گل میرسند (مانند مرجان) وبرخی دیر مثل کاکتوس اولدمن در سن بالای ۴۰ سالگی به گلدهی می‌رسد اما آنچه در گلدهی بسیار مهم است شرایط نگهداری این گیاه است هرچند کاکتوس ها وساکولنت ها گیاهان کم توقعی هستنداما شرایط نگهداری بسیار مهم است :

خاک نور دما رطوبت سه عامل مهم
وتاثیر گذار  در رشد کاکتوس‌ها و ساکولنت
ها و به گل نشستن آنها می باشد. برای گلدهی در فصل رشد که برای اکثر گیاهان بهار و تا
خرید اینترنتی کاکتوس در تهران.کاکتوس یکی از مقاوم ترین گونه های گیاهی میباشد که از دیرباز میان مردم طرفدار داشته و روز به روز طرفداران آن بیشتر میشود.این گیاه ابتدا فقط در مناطقی از آمریکا و مکزیک رشد میکرده که توسط انسان ها در کشور های دیگر پراکنده شده است.کاکتوس میتواند یک کادوی مناسب برای افراد خاص و سخت پسند باشد.آن ها در سنین بالا میوه های بسیار خوشمزه ای میدهند که خواص بسیار زیادی دارد.برای خرید اینترنتی کاکتوس در تهران بهتر است که به
بیشتر افراد یا از گل های
مصنوعی استفاده می‌کنند یا از گیاهانی که با محیط سازگارترند. کاکتوس جزو
آن دسته گیاهانی است که نگهداری از آن کار ساده‌ای است.

اگر اهل نگهداری گل و
گیاه باشیم، انواع کاکتوس را می‎شناسیم و دست کم یکی از آن‎ها را در محیط
کار و یا فضای زندگی خود داریم. کاکتوس  گیاه صبوری است، نیاز به
مراقبت‎های چندانی ندارد و معمولاً در میان گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب
است.
به گزارش مجله دلتا برگرفته از چیدانه؛
برای داش
کاکتوس های بشکه ای طلایی نوعی کاکتوس از نوع کره ای است که برای رشد در هنرستان ها ، پاسی ها یا هر نوع اتاق شیشه ای داخلی مناسب است.

هنگامی که من برای اولین بار این گیاه را کشف کردم که نام مشترک کوسن مادر را نیز دارد ، پس از آنکه تصور کنم کسی آرزو دارد مادر شوهرش بر روی آن بنشیند ، می خندیدم.

کاکتوس بشکه در درجه اول مناسب برای رشد در محیط های سنگ شکن باغ ، مناظر از نوع بیابانی ، پاسیو و باغهای گیاه شناسی است. آنها در داخل خانه ها یا در اتاق های شی
کاکتوس در ابتدا تنها در شمال و جنوب و نواحی مرکزی آمریکا رشد می‌کرد اما امروزه در بسیاری از مناطق گرم و خشک جهان توسط مردم پراکنده شده کاکتوس طی طوفانهای ناگهانی آب ذخیره کرده و آب ذخیره شده را طی ماه‌های خشکسالی به مصرف می‌رساند بیشتر کاکتوسها ریشه‌های عمیقی داشته و ساقه شبکه مانندی دارند که به‌عنوان منبع ذخیره آب عمل می‌کنند ساقه کاکتوس توسط تیغ‌هایی محافظت می‌شود کاکتوسها برگهای خیلی کوچکی داشته و یا اصلاً برگ ندارند.
کاکتوس‌ها ب
آخر کلاس استاد گفت: بشر همیشه پنداشته بود که از دلفین‌ها باهوش تر است؛ زیرا به موقعیت‌های زیادی دست یافته است... از جمله چرخ، نیویورک، جنگلها و غیره... در حالی که تمام آن چیزی که دلفین‌ها انجام داده‌اند، گردش در آب و خوش گذرانی است. اما بالعکس دلفین‌ها معتقدند که دقیقا به همین دلایل از ایشان با هوش‌ترند.
خانم همکلاسی گفت: انسان تنها موجودی  است که وجودش برای او مساله است. 
من در حالیکه به کاکتوس روی میز خیره شده بودم گفتم: کاش کاکتوس به دنیا
میوه کاکتوس چه خاصیتی داردمیوه کاکتوس چه خاصیتی دارد
آیا میدانید میوه کاکتوس چه خاصیتی دارد؟ همانطور که می دانید کاکتوس انواع مختلفی دارد که برخی از گونه های آن قابل خوردن است. بیش از صد نوع کاکتوس خوردنی وجود دارد که به نام “نوپال” معروف هستند و در دشت های مکزیک رشد می کند برای تهیه برخی از داروها نیز استفاده می شود. برگهای نوپال کاملا خوراکی هستند ولی باید ابتدا تیغ هایش را از آن جدا کنید. اکثر نوپال ها سبز هستند اما برخی از آن ها بنفش هست
راهنمای نگهداری کاکتوس 
۱- شکل رشد کاکتوس
۲- شرایط نگهداری فروشنده
۴- وضعیت ریشه کاکتوس
۵- روی رشد بودن کاکتوس
۶- نداشتن زخم و جای تیغ
۷- قیمت گیاه
۸- اسامی کاکتوس
۹- شرایط نگهداری
۱۰- کود
۱۱- وارداتی نبودن کاکتوس
۱۲- رنگی نبودن کاکتوس
۱۳- گل‌های مصنوعی
چگونه میوه خوب و سالم را تشخیص داده و خریداری کنیم؟
مردم همیشه دغدغه این موضوع را داشته اند که چگونه میوه سالم و خوب را تشخیص دهند و خریداری کنند، برای همه ی ما بارها پیش آمده است که پس از خرید و در خانه متوجه خراب بودن میوه ها شده ایم، شما می توانید تنها و فقط با چهار روش از سالم بودن میوه ها آگاه شوید. 
اولین راه شناسایی میوه جات، رنگ آن ها می باشد، رنگ میوه می تواند نشان دهنده سالم و تازه بودن آن باشد. اگر هر میوه ای رنگی غیر از رنگ طبیعی آن دا
آدرس : مشهد , خیابان امام رضا , امام رضا 6 ,فروزان 1
فاصله تا ورودی حرم مطهر : 6 دقیقه پیاده
هتل  کاکتوس مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 6 با فاصله حدود 6 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ا
کلاس رباتیک آمل
کسب مقام اول سوپر تیم لیگ جنگنده هوشمند توسط دانش آموزان شرکت رباتیک کاکتوس در هشتمین دوره ی مسابقات بین المللی و جهانی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران۲۰۱۹ و سهمیه شرکت در مسابقات جهانی کره جنوبی
را تبریک عرض می کنیم.
با تشکر از همیاری و سرپرستی ریاست شرکت رباتیک کاکتوس مهندس رضا ابراهیمی

جهت ثبت نام با شماره مربوطه تماس بفرمایید: 09199774784
فکر نمی‌کردیم بعد از ۸سال حتی برایش آشنا باشیم.
نه من، و نه دوست همراهم که قرار نمایشگاه گل بوستان گفت و گو را گذاشتیم تا معلم قدیمی‌مان را غافلگیر کنیم،
جشن روز معلم به سبک دانشجویی!
معلمی را کنار گذاشته و گلخانه بزرگی در اطراف کرج دارد، پر از کاکتوس‌هایی که به خوبی به خلق و خویشان آشناست، مثل خلق و خوی شاگردهای آن دوران.
هنوز هم از یادآوری اینکه با دیدنمان، در صدم ثانیه های ابتدایی ابروهایش بالا رفت، لبخند عمیقی زد و مخاطب صحبتش را فراموش
دستانم را حلقه می کنم دور فنجان چایی که بوی بهار می دهد...این جا کنج اتاق من...کاکتوس های رنگارنگ کنار پنجره ام لحظه لحظه جان می دهند برای دیدن باران از پشت پنجره...من و کاکتوس هایم هر دو هوس باران و بوی نا کرده ایم...دلمان گرفته و گره گشایی می خواهیم...هواسمان همچنان پی توست...پی تو که نیستی...که شاید بوی نمِ خاک های ملتهب خبری از تو بیاورند...مثل رنگین کمانی که بعد از یک بارانِ حسابی از پشت ابرها بیرون بیاید...
بیرون بیا...نگذار میان این خشکسالی ها،رس
بالای میز، یک گچ بری ساده هست که من همیشه برایش نقشه میکشیدم. مدتی میخواستم درنا بسازم و ازش اویزان کنم. یک مدت نخ های رنگی و فلان و بهمان! اخرش دلم رضا داد به اینکه پیچک دورش بچیم. پیچک جان بهارم تازه انقدری قد کشیده که دیوار کنار قفسه کتاب را تمام کند و به سقف و گچ بری اش برسد! 
قفسه کاکتوس هایم تقریبا یک ماه است که دستم رسیده. و به شدت برایش ذوق کردم. اندازه هایش را جوری گرفتم که حدفاصل میز و پنجره را بدون ذره ای پرتی پر کند و گلدان هایم غرق نور
ساکولنت کوتیلدون نوعی از کاکتوس است که برگ‌های قاشقی، با شکل توخالی دارد. برگ‌های گوشتی و پایدار که در ساقه و مقابل هم رشد می‌کنند، از ویژگی‌های این کاکتوس است. شکل برگ‌ها به طور کلی بیضی یا گرد است و رنگ سبز دارد. حتی ساقه کوتیلدون گوشتی است. گیاهان جوان تنها یک ساقه دارند اما به گذشت زمان و افزایش سن،  تعداد ساقه‌ها زیاد می‌شود.
این کاکتوس از خانواده‌ کراسولاسه‌ها و بومی آفریقای جنوبی است. طرفداران این ساکولنت به دلایل مختلفی از جم
خواص آب کاکتوسگیاه کاکتوس یکی از گیاه های تزئینی است که در خانه های ایرانی زیاد پیدا میشود اما در اصل این گیاه برای بیابان های خشک آمریکا است. تقریبا تمامی کاکتوس ها دارای ساقه ای هستند که منبع ذخیره آب می باشند. امروز می خواهیم درباره فواید آب کاکتوس برای زنان با شما صحبت کنیم.
فواید آب کاکتوس برای خانم هامی دانستید گیاه کاکتوس که در بیشتر خانه ها یافت می شود از خواص و فواید فراوانی برخوردار است که از جمله خواص این گیاه دارویی برای کاهش کلست
اگر قرار بود گل‌ها را به آدم‌ها تشبیه کنیم فکر می‌کنم کاکتوس‌ها در دسته آدم‌های درون‌گرایی قرار می‌گرفتند که متفکرند، کمتر حرف می‌زنند و بیشتر کتاب می‌خوانند. این‌قدر هم غرق کتاب می‌شوند که حواس‌شان به دور‌وبرشان نیست.
البته در دنیای واقعی، کاکتوس‌ها تقریبا همین حال را دارند. خیلی آب دوست نیستند. به خصوص اگر هوا رو به سردی برود. آیا کاکتوس‌ها خواب زمستانی دارند؟ معلوم است که جواب «بله» است. کاکتوس‌ها هم مثل هر گیاه دیگری با کاهش د
      امروزه از کیاه کاکتوس به دلیل  نگه داری آسان و زیبایی خاص در اکثر اماکن استفاده میشودسهولت در نگهداری و تنوع این گیاه موجب شده که انواع
کاکتوس های معمولی و کاکتوس های گل
دار به عنوان
گیاه آپارتمان در منزل نگهداری شود اما باید توجه نمود که این گیاه همانند
گیاهان دیگر نیاز به مواد غذایی -خاک مناسب - نور و دمای کافی دارد
       در پست های قبل اگر چه درمورد نوع خاک ونحوه کود دهی مطالبی ذکر شده اما به دلیل سئوال های دوستان این چند پست به کاک
52
معرفی انواع کاکتوس خانگی و آپارتمانی + نحوه نگهداری از کاکتوس

امروز ودر اینبخش بـه معرفی انواع کاکتوس خانگی و آپارتمانی می‌پردازیم، این گیاهان خاردار و از دید بعضی وحشتناک، بسیار پرطرفدار اند، آنها بـه مانند بروس ویلیس جان سخت اند و نگه‌داری از آنها هم کار سختی نیست، بـه علاوه کاکتوس ها زیبایی منحصر بـه فرد خودشان را دارند کـه این موضوع را کاکتوس بازها بـه خوبی در ک می کنند، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا انواع کاکتوس رابه شـما م
امروزه ارگانیک بودن محصولات به عنوان یک ویژگی شاخص و جذاب مورد توجه تولید کننده و مصرف‌کننده است. تا آنجایی که این ادعا از جانب بسیاری از تولیدکنندگان مطرح ‌می‌شود. در این بین پرسش اصلی برای عامه مصرف‌کنندگان این است که این ادعاها و تبلیغات را به چه وسیله‌ای ارزیابی کنیم و چگونه محصولی را خریداری نماییم که حقیقتا ارگانیک و سالم است و عنوان ارگانیک را نه برای بازارگرمی و افزایش قیمت، بلکه برای عرضه محصولات سالم به کار برده است؟

ادامه مط
چگونه یک قفس بلدرچین بسازیم ؟
اگر به نگهداری بلدرچین علاقه مند هستید , باید محیطی مناسب برای پرنده تان فراهم کنید .
بلدرچین ها در محیطی که احساس امنیت , راحتی ( در واقع خانه شان ) , بهتر بزرگ شده و سالم تر خواهند بود .
از آن جایی که بلدرچین ها پرنده هایی اجتماعی هستند , به خانه ای نیاز دارند که به اندازه کافی بزرگ بوده و بتواند چند پرنده را در خود جای دهد .

ادامه مطلب
کاکتوس کریسمس از خانواده  Cactaceaeمی باشد این کاکتوس‎ها در زمان کریسمس (دی ماه) گل می‎دهند؛ از این‎رو آن‎ها را کاکتوس کریسمس می‎نامند. کاکتوس کریسمس شاخه‎های آویزانی دارد که طول آن‎ها بین ۳۰ تا ۹۰ سانتی‎متر است. این شاخه‎ها قسمت‎های تخت و پهنی دارند و رنگ آن‎ها سبز روشن است. گل‎ها از نوک ساقه‎ها بیرون می‎زنند به رنگهای صورتی، قرمز، بنفش، زرد و سفید 
بیش از ۲۰۰  گونه از این گیاه وجود دارد و اندازه گلها‎ها بین ۵/۲ تا ۵/۷ سانتی‎متر است. هر
شرکت روباتیک(رباتیک) کاکتوس
کاملا تخصصی و کارگاهی در زمینه روباتیک(رباتیک) فعالیت می کند
سطح کیفی دوره ها و ترم ها استارتش کشوری و بیشترین تلاشش در جامعه اهدافش بین المللی و جهانی است لازم به ذکر است که شرکت روباتیک کاکتوس طی چند دوره شرکت در مسابقات جهانی توانسته مقام های اول دوم سوم در لیگ های مختلف در سطح جهانی را کسب کند
جهت مشاوره و ثبت نام تماس حاصل بفرمایید: 09199774784
 بازم کاکتوس:/
همیشه تصمیمات مهم زندگی تنها گرفتم،بعد که از انتخاب خودم راضی بودم یک هدیه واسه تشکر از بودن خودم برای خودم فرستادم....از یک یادداشت که آخر شب گذاشتم روی موبایل که صبح ببینم تا نامه فدایت شوم و دسته گل(خودشیفته نیستم فقط یاد گرفتم تنهایی هام با خودم پر کنم همین)
    تنها همدم غصه هام گل های داخل گلدون اتاقم هستن....تمام حرف هام میشنون خیلی خوبن خیییییییلی وسط حرفم نمیبرن و بگن تمومش کن کلافه ام کردی چقدر غصه چیزهای کوچیک میخوری!! ق
آپوروکاکتوس نام انگلیسی : Aprocactus flagelliformis

نوعی از کاکتوسها هستند که در طبیعت
بصورت آویزان از درختان و صخره ها قابل مشاهده اند. یکی از گیاهان بسیار زیبا و خوشرنگی که جنبه تزئینی در آپارتمانها دارد شاخه های
استوانه ای تقریبا باریک این گیاه که از گلدان آویزان میشودموجب شده است که نام آن را کاکتوس دم موشی بگذارند. این
گیاه به سادگی می روید و در سال چهارم زندگی شروع به
گل دادن می کند. گل های صورتی رنگ بزرگی که برروی آن
در بهار می روید مهم ترین دلیل م
آلوئه ورا یک گیاه رایج برای آپارتمانی است که در همه خاکی رشد می کند گیاه الوئه ورا با سرما خوب نیست بیشتر باید در گرما و زیر نور خورشید نگهداری شود. این گیاه که شبیه کاکتوس است خواص بیشماری دارد پایین اورنده قند خون است برای سلامت و زیبایی پوست صورت شگفت انگیز است و برای ریزش موی سر با پرچم همراه باشید تا بیشتر با خواص بی نظیر این گیاه اشنا شوید.
گیاه  آلوئه ورا گیاهی است که به طور عمده در مناطق خشک  رشد می کند. آلوئه ورا با اینکه به خانواده زن
خاک بیش از حد اضافه رطوبت ناخواسته را نگه می دارد و باعث پوسیدگی می شود.
نگهداری کاکتوس در آپارتمان و عوامل خطر آن
آفات 
مانند تمام گیاهان، کاکتوس گاهی اوقات آفت های مختلفی دارد و اینها بعضی از موارد اصلی هستند که باید مراقب باشید.
شپشکها :احتمالا شایع ترین آفات است. حشرات کوچک حدود 1 اینچ (3 میلی متر) طول دارند که خود را در چیزی بیضی و پنبه مانند پوشش می دهند. این توده ها با شپشک ها رشد می کنند و سخت از دست می روند. آنها همچنین می توانند به ریشه گ
ابن سیرین به کسی گفت: چگونه‏ ای؟گفت: چگونه است حال کسی که پانصد درهم بدهکار است، عیالوار است و هیچ چیز ندارد؟
ابن سیرین به خانه خود رفت و هزار درهم آورد و به وی داد و گفت: پانصد درهم به طلبکار بده و باقی را خرج خانه کن و لعنت بر من اگر پس از این حال کسی را بپرسم!
گفتند: مجبور نبودی که قرض و خرج او را بدهی.گفت: وقتی حال کسی را بپرسی و او حال خود بگوید و تو چاره ‏ای برای او نیندیشی، در احوالپرسی منافق باشی...
رسم مردانگى و رفاقت اینچنین است

مادر... همو که بار ها گفتیم از او و بار ها قلم زدیم از او؛ اما هیچگاه نتوانستیم کنه وجود او را درک کنیم؛ همانند کودکی که دستش به بالای طاقچه نمی رسد. مادر نه فرشته است، نه پری و نه انسان؛ مادر، مادر است؛ همو که خدایش آفرید تا فردوس برین را به پایش بریزد.
مادر، فانوس فروزان آویزان بر دیوار خانه است؛ می سوزد و می سازد برای ما؛ اما به چشم نمی آید. تا هست، بودنش برای کسی تفسیر نمی شود. برای فهمیدن روشنایی و گرمای حاصل از سوختن مادر
راهکار برای داشتن قلبی سالم وقوی
بیماری های قلبی تا به حال تلفات بیشتری نسبت به سایر بیماری ها داشته است. بر طبق نظریات انجمن قلب آمریکا، تقریباً 33 میلیون فرد در آمریکا دچار بیماری های قلبی هستند و بیش از 430000 نفر هر ساله از این بیماری ها جان خود را از دست می دهند. متاسفانه باید بگوییم که بسیاری از این مرگ ها قابل جلوگیری بوده است.
پس از همین حالا دست به کار شوید. نگذارید که اولین سکته قلبی در شما بروز کند. شروع به ورزش کنید و برنامه غذایی سالم ت
ماهیت ژنتیکی؛ کاکتوس به این شکل است، که فصول طوفانی و پر باران آب و املاح مورد نیاز خود را ذخیره کرده و در فواصل کم آبی و خشکسالی آن را مصرف می‌کند. و خوب است بدانید که کاکتوس در ایران هیچ گونه بومی ندارد. شرایط لازم نگهداری از کاکتوس در خانه یک بیوگرافی کامل از کاکتوس کاکتوس گیاهی است، با ریشه‌های نسبتا عمیق و ساقه‌های شبکه مانندی که برای ذخیره آب و املاح از آن‌ها بهر می‌برد. کاکتوس‌ها یا کلا فاقد برگ هستند، یا برگ‌های خیلی کوچکی د

پکیج پاورپوینت سبک زندگی سالم
کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل پاورپوینت جامع با موضوع سبک زندگی سالم در 58 اسلاید بهمراه پاورپوینت خانواده و سبک زندگی سالم در 14 اسلاید و پاورپوینت چالش های ترویج سبک زندگی سالم و راهکارهای آن در 29 اسلاید ،پاورپوینت شیوه زندگی سالم در 145 اسلاید و همچنین پاورپوینت شیوه زندگی سالم  Healthy Lifestyle در 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دانلود و دریافت نمائی
هدف دین، سالم سازی عمل انسان است؛ البته اما این سالم سازی و پاک سازی را از فکر او آغاز می نماید؛ پس کردار سالم انسانی همراه با فکر سالم است که مراد دین است و تحقق کردار از کانال فکر سالم برای دین ارزشمند خواهد بود.
ادامه مطلب

ویژگی های نوجوان سالم:بسیاری از نوجوانان، تضادها و دگرگونی‌های زیادی در این مدت تجربه می‌کنند اما نباید از راه اصلی خود، دور شوند و نباید تغییرات مانع هدف اصلی او شود. نوجوانی که به او نوجوان سالم می‌گویند، پیش از هر عملی خوب فکر می‌کند و در انجام آن کار تنها از احساساتش پیروی نمی‌کند، یعنی عقل خود را فدای احساسش نمی‌کند.ویژگی‌ها و صفات "نوجوان‌ سالم" چیست1. ایمان و اعتقاد به خدا:نوجوان سالم هیچگاه نباید ایمان و اعتقاد به خدا را ا
کلاس رباتیک کاملا تخصصی آمل در خانه رباتیک
خانه رباتیک آمل تحت پوشش شرکت کاکتوس پویان گستر می باشد 
با کادری مجرب و تجربه بالا 
اموزش تمامی دوره های (الکترونیک مکانیک برنامه نویسی)
کیفیت خلاقیت اعتماد سه اصل مهم ما در کارمان است 
همشهریان و هم استانی های عزیز اعتماد و رضایت شما در اولویت ما قرار دارد 
(مشاوره رایگان)
جهت اطلاعات بیشتر با شماره مربوطه ارتباط بفرمایید:
مدیرت مهندس ابراهیمی:  09199774784
✍مجیدروزی 
خانه ملت چگونه تصرف شد؟
قاجاریه در زمان خود مجلس را به توپ بست و از حیز انتفاع خارج کرد ، اما در سال 94 ، خانه ملت ، بدون شلیک یک توپ ، به اشغال دولت لیبرال حسن روحانی درآمد و مقاومت اندک نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی ، به نتیجه نرسید!

ادامه مطلب
اگر به مناطق جنوبی کشور و نخل های زیبا و سر به فلک کشیده علاقمند هستید ولی همیشه حسرت می خورید که نمی توانید نخل را در خانه نگهداری کنید. امروز می خواهیم شما را با یک نخل کوچک آپارتمانی آشنا کنیم.
نخل کوچک آپارتمانی!! بله درست شنیدید… نخل ماداگاسکار…
درست است که نخل ماداگاسکار، درخت خرما یا نخل نیست ولی شکل ظاهری آن بسیار شبیه به نخل می باشد.
شرایط نگهداری نخل ماداگاسکار ساده و آسان است و به راحتی می توانید از آن در فضای آپارتمانی نگهداری نما
کانال ڪاڪـتوس
ڪاڪتوس باش...!
تا محتاج نوازش کسی نباشی...!!!
سرگرمی و تفریحی فوق العاده
 مطالب کانال را برای دوستانتان فروارد کنید
‼️ بدون تبلیغات و تبادل‼️
لینڪ کانال ما
@CACTUS56
انتقاد یا پیشنهادتون رو به آیدی بفرستید :
   @CACTUS9296
لینک عضویت کانال تلگرام کاکتوس

لینک عضویت بهترین لینکدونی رایگان تلگرام
رباتیک آمل
کلاس رباتیک در آمل 
خانه ربایک آمل با مجرب ترین مربیان جهت آموزش دوره های رباتیک مقدماتی ،متوسطه و پیشرفته می باشد
و تحت پوشش شرکت کاکتوس پویان گستر می باشد
با خانه رباتیک شهرستان آمل همراه باشید...
ثبت نام برای پاییز97 آغاز شد....
شماره تماس جهت ثبت نام: 09199774784
چوب لباسی و آویز لباس از جمله محصولات بسیار پرکاربرد در اتاق کودک محسوب می شود که علاوه بر کاربرد زیاد می تواند در زیبایی و چیدمان اتاق کودک تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. چوب لباسی کودک طرح کاکتوس تولید شرکت جیک جیک است.محصولات این شرکت کاملا منطبق بر استانداردهای اتاق کودک بوده و دارا دو گواهینامه Beby Health و Real kids life هستند. این چوب لباسی از جنس ام دی اف با ضخامت ۱۶ میلیمتر است.
شما می توانید برای خرید چوب لباسی اتاق کودک نمونه های متنوعی را
کاکتوس بذری 
قیمت گلدان سایز 6 :4000 تومان 
تعداد بالای 25 عدد : 2000 تومان 
قیمت  گلدان سایز 8 :10000تومان
تعداد بالای 16 گلدان : 7000 تومان 
نور :کاکتوس به نور فراوان نیاز دارند و قرار دادن آنها در داخل اتاق و پشت پنجره های جنوبی بسیار مناسب است. در صورت ناکافی بودن نور طبیعی، نور مصنوعی نیز میتواند به عنوان مکمل، به کار رود.آبیاری:در طی فصل رشد فعال کاکتوس باید بیش از دوران استراحت آبیاری شود. برنامه خاص و تعریف شده ای برای آبیاری کاکتوس وجود ندارد و بر
نظافت منزل: رازهای پشت پرده یک خانه تمیز و مرتب
شاید بپرسید، مردم چگونه خانه خود را تمیز نگه می دارند یا چطور می توان به سرعت خانه را تمیز کرد؟
خب، برای نظافت خانه، ابتدا همه وسایل مورد نیاز برای نظافت را آماده کنید. بهتر است از قبل یک لیست تهیه نمایید.
ادامه مطلب
آدم سالم، آدمی است که با خودش و با آدمهاى اطرافش در حال جنگ و ستیز نیست،نتیجتاً حضورش به آدم انرژى میدهبیشتر از اینکه انتقادگر باشه، مشوقه!بیشتر از اینکه منفى باشه، مثبته!بیشتر از اینکه متکبر باشه، متواضعه!بیشتر از اینکه بخواد خودنمایى کنه، دوست داره در یک فضاى اشتراکى، دیگرانو ببینه و همینطور خودش دیده بشه!با آدم سالم، شما بهترین بخش وجودتون بیرون میاد،آدم سالم زیباییهارو میبینه و به زبون میاره!آدم سالم خوش خلق هستش، مزاح و طنز خوبى دا

✳️ سوالات فصل دوم علوم ✳آب و هوای سالم
1- از چه راه هایی هوا آلوده می شود؟جواب:1-سوخت های فسیلی 2-دود ماشین ها  3-کارخانه ها 4-استفاده نادرست از سوخت ها
2-چه کارهایی به حفظ هوای سالم کمک می کند؟جواب:استفاده کمتر از وسایل نقلیه شخصی و استفاده بیش تر از وسایل نقلیه عمومی،خارج کردن خودروهای فرسوده از رفت و آمد درخیابان،بردن کارخانه ها به خارج شهرها ،مثلا شهرک های صنعتی و استفاده از انرژی های سالم و پاک مانند گاز ،برق و انرژی خورشید
3-انسان از آب
در این مطلب با راهکارهای موثر و کاربردی رشد قد به صورت طبیعی آشنا خواهید شد.
بیشتر افراد کوتاه‌قد، از قد خود ناراضی هستند، چون بلندقد بودن به دلایل زیادی می‌تواند مطلوبیت ایجاد کند. حتی اگر دلیل خاصی برای افزایش قد خود نداشته باشید، باز هم بلندقد بودن مزایای زیادی برای‌تان خواهد داشت اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد.
عوامل رشد قد به صورت طبیعی
۱_داشتن تغذیه سالم:یک شخص زمانی که چاق باشد کوتاهتر به نظر می‌رسد. نه تنها این موضوع، بلکه داشتن
تنها ماندن در خانه
تنهایی بخاطر خودارضایی
هر وقت تنها میشم
دیدن فیلم های مستهجن مبتذل در خانه
یواشکی فیلم دیدن
تنها تو خونه
تنهایی استمنا دختر پسر
خیلی تنها هستم
من تنها هستم
علت دلیل خودارضایی
چگونه تنها نباشیم ؟
مشکل من تنهایی هست
مشکل تنها بودن
درمان تنهایی
چگونه تنها نباشم؟
علت تنهایی من
چرا من تنها هستم؟
خودارضایی کردن در خانه
هیچ کس تو خونه نیست
من چرا همیشه تنها هستم؟
کتاب دانلود آموزش دوستیابی
فرار از تنهایی
خودارضایی فیلم های سکس
خاک
از آنجاییکه این گیاهان بومی نواحی گرمسیری هستند باتبع خاک آنها نیز همانند خاک این مناطق سبک با PH کمتر از ۷ تا نزدیک به ۷ و با قابلیت نفوذ بیشتری است. خاکی کاکتوس‌ها،
بهترین خاک باری کاکتوس ، خاک کاکتوس گرامافلور آلمان می باشد.
در بهار تغذیه با کود های مخصوص کاکتوس (موجود در فروشگاه)، هر 20 روز یک بار توصیه می شود.
نور
میزان تابش نور و روشنایی محیط نگهداری کاکتوس ها در شکل ظاهری کاکتوس ها، رنگ گل، تعداد گل ها، ساقه ها و شکل غنچه های گل اهمیت
هنر زنده ماندن در طبیعت
چگونه بدون هیچ امکاناتی از خطرات طبیعت وحشی جان سالم بدر بریم ؟ این کتابچه مشتمل بر 289 صفحه که نتیجه گردآوری از مقالات و کتب مختلف می باشد. چگونه با حیوانات درنده و موذی مقابله کنیم . چگونه صابون بسازیم ؟ چگونه چادر درست کنیم ؟ چگونه توالت صحرایی بسازیم؟ چگونه در برف و کولاک و گرما ...
روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان
کاکتوس گیاهی است که در بیابان رشد می کند و دارای ساقه های ضخیمی است که میتواند آب را ذخیره کند و اغلب سطحی تیغ دار و تیز دارد.
منبع و کاربرد
کاکتوس از کلمه یونانی kaktos می آید، که نام آن به قارچ داده می شود، یک گونه از گیاه طناب دارکه معمولا در سیسیل یافت می شود. استفاده ما امروزه در زبان انگلیسی به سال 1769 می رسد، زمانی که این کلمه برای اولین بار برای توصیف گیاهان سبز و بدون برگ در کویر آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.
ادامه مطلب
چگونه تغذیه ی سالمی داشته باشیم ؟
تغذیه سالم ارتباط تنگاتنگی با سلامتی انسان دارد و هر چیزی که با سلامتی انسان ارتباط داشته باشد دارای اهمیت است. تغذیه سالم به معنای محدودیت های شدید غذایی ، لاغر ماندن و یا محروم کردن خودتان از غذاهایی که دوست دارید نیست.

بلکه به معنی حس عالی بودن، داشتن انرژی بیشتر، بهبود سلامتی و روان سالم شما است. اما با استفاده از این نکات ساده که در بخش تغذیه سالم در " نوین کالا روز" خواهیم گفت ، می توانید رژیم غذایی خو
از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم است. پس تصمیم گرفتم یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش را در پیش بگیرم.
احتمالن در کنارش دنبال یک کار جدید هم باشم. کلا جابجایی کاری با این اوضاع مملکت کار راحتی نیست به خاطر همین می خوام برای مصاحبه کاری خودم را آماده کنم. امیدوارم موفق بشم.
حفاظ کاکتوس    و هر آنچه باید بدانید!
حفاظ کاکتوس شاید امروزه استفاده از انواع مختلف حفاظ ها باعث می شود که شما بتوانید امنیت ساختمان خود را تحت کنترل داشته باشید. در واقع استفاده از حفاظ های مختلف یکی از آسان ترین راه هایی است که شما میتوانید ساختمان خود را از تردد سارقین محافظت کنید. دقت داشته باشید که انواع مختلفی از حفاظ ها وجود دارند که از بین آن ها میتوان به حفاظ کاکتوس    اشاره کرد. حفاظ کاکتوس    یکی از انواع حفاظ هایی است که شما میتو
چگونه انسان مهر طلبی نباشیم
ما در کشورمان رابطه عاطفی را با بدترین شیوه یعنی آزمون و خطا یاد میگیریمتجربه مطب داری و تدریس حرفه ای من در دانشگاه و غیر دانشگاه اینست که عمده مشکلات عاطفی ما، چه مجردی چه متاهلی ناشی از رفتارها و نابلدیهای ناشی از وابستگی بیش از حد و استقلال بیش از حد است. هزینه شکستهای عشقی ناشی از نداشتن مهارت وابستگی سالم ، بسیار بالا و بعضا غیر قابل جبران است !بنابراین من تمام نکات مهم تبدیل وابستگی و استقلال ناسالم به وابس
ما در کشورمان رابطه عاطفی را با بدترین شیوه یعنی آزمون و خطا یاد میگیریمتجربه مطب داری و تدریس حرفه ای من در دانشگاه و غیر دانشگاه اینست که عمده مشکلات عاطفی ما، چه مجردی چه متاهلی ناشی از رفتارها و نابلدیهای ناشی از وابستگی بیش از حد و استقلال بیش از حد است. هزینه شکستهای عشقی ناشی از نداشتن مهارت وابستگی سالم ، بسیار بالا و بعضا غیر قابل جبران است !بنابراین من تمام نکات مهم تبدیل وابستگی و استقلال ناسالم به وابس
جوجه تیغی دریاییحداکثر ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر طول و ۱۰ سانتی متر قطر میگیرد .ریشه : ریشه ای مخروطی و شبکه ای داراست .تیغ : تعداد ۱ تا ۵ و گهگاه تا ۲۰ تیغ مرکزی حدود ۲ سانتی متری و ۲۰ تا ۳۰ تیغ شعاعی ۳۰ تا ۸۰ میلیمتریبرگ : برگ های فراوان کوچک در حیطه پرورش ایجاد می نماید که تخت گاز آنان‌را از دست میدهد .گل : از‌آن‌جا‌که این واریته تک جنسی است گل های آن یا این که نر و یا این که ماده می‌باشد . برای گرده افشانی نیاز است که از هر دو فرآورده کنار نیز وجود داش
خرید خانه در اندیشه با وام آپارتمان های اندیشه مخصوصا اندیشه فاز 1 دارای وام بانک مسکن می باشند . اقساط پرداختی بلند مدت هستش .
در حال حاضر برای خرید خانه در اندیشه تا 60 میلیون وام بانک مسکن می توانید دریافت نمایید .
توضیحات بیشتر در مورد وام بانک مسکن جهت خرید خانه
روی لینک زیر کلیک کنید .
سقف وام خرید مسکن چگونه سه برابر شد
برخی از افراد از نعمت داشتن پوستی سالم و صاف برخوردارند اما برای بقیه ما این گونه نیست. اگر شما یکی از میلیون ها فردی هستید که از مشکلات پوست رنج می برند، قطعا حس ناامیدی ناشی از آن را درک می کنید. شما خواه آکنه و روزاسه دارید یا پوست خشک و چرب یا هر یک از سایر مشکلات بی شمار سلامت پوست، ما درک می کنیم و اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.
سلامت پوست ما بسیار مهم است، آن هم نه فقط به دلایل زیبایی. آیا می دانستید که پوست در واقع یک عضو است؟ در حقیقت، آن
موضوع انشا:قرنطینه را چگونه میگذارنید؟بسمه تعالیقلم در دست میگیرم و در دریای خروشان کلمات غرق می شوم...۱-خواب۲- کتاب۳- کباباین بود انشای من...اعتراف می کنم که این قرنطینه خوب داره بهم می سازه...اصلا حاضرم حبس خانگی رو قبول کنم...خانم های خانه دار چرا قدر نمیدانند در خانه ماندن را...اصلا صفاسیتی...
چگونه ویندوزخودراهمیشه سالم نگه داریم

حتما تا به حال اتفاق افتاده است که بعد از نصب یک نرم افزار به هر دلیل سیستم عامل و برنامه های کاربردی شما آسیب دیده است حتی ممکن ویروسی شدن سیستم و یا پاک شدن چند فایل سیستمی علت بالا نیامدن ویندوز باشد.در این گونه شرایط معمولا گزینه ای جز عوض کردن ویندوز و تمام برنامه های آن پیش روی کاربران نمی باشد .

ادامه مطلب
نگهداری کاکتوس 
نگهداری انواع کاکتوس در منزل
تصور عمومی مردم درباره کاکتوس‌ها این است که نگهداری همه گونه‌ها به دلیل هم خانواده بودن به یک شکل است.
در صورتی که هر کدام از گونه‌ها شیوه و شرایط نگهداری مخصوص به خود را دارند.
درست است که باور عمومی مردم اینگونه شکل گرفته است که کاکتوس‌ها گیاهانی کم آب و نیازمند نور زیاد هستند ، اما در واقعیت گونه‌هایی از کاکتوس‌ها هستند که به نور کمتر یا آب بیشتری نیاز دارند.
به همین جهت ابتدا شرایط مشترک م
آخ مادر، مادر، چگونه توانستی این همه رنج را تاب بیاوری و دیوانه نشوی؟ چگونه صدای شکستن استخوان‌هایت را شنیدی و دم برنیاوردی؟ چگونه پسرِ شیرخواره بر دوش به دیدار مردت رفتی که آن‌سوی میله‌ها از درد شلاق‌های شب، می‌نالید؟ چگونه لب به شکوه نگشودی؟ چگونه روزگار، زخم بر زخمت افزود و تو تاب آوردی؟ چگونه آخر؟ چگونه آن همه زخم ِ زبان و توهین را نادیده انگاشتی و انگار نه انگار برخاستی و روز از نو ادامه دادی این زندگی را؟ چگونه به این انباشت انبوه
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول)

دانلود فایل

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...efileforosh.ir › 2019/12/12 › کتاب-چگونه-هر-شخصی-را-عاشق-خود-کن...۲۱ آذر ۱۳۹۸ - کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول) ... بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و ...
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...tesar.loxblog.com › post › کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم (...کتاب چ
ظاهرا) به شما بگویم که چگونه می توانید بدون اطلاع ویژه و از خانه خود در اینترنت پولدار شوید؟ شما نمی دانید که چگونه می توان در سال 2020 درآمد کسب کرد بدون آنکه به کلاهبرداری بپردازید؟ آیا هر وقت می خواهید عبارت "پول آسان" را در جایی مشاهده کنید ، پرتاب می شوید؟
ادامه مطلب
از کاکتوس تنها می گفتم. از صخره بی کس می گفتم. از رود آواره می گفتم. نه انتظارش نبود، تجربه کنم. انتظارش نبود، بغض کنم. 
آدمی کم انتظاری هستم از دیگران ولی حالا در انتظار یک نفرم. با امید آمدنش، نفس می گیرم و با خیال رفتنش، اشک می ریزم.
بچه ها عاشق کسی نشید که ازتون دوره، وگرنه اگه حسی بهتون نداشته باشه، هر بار که میگید: دوستت دارم. اون فقط سین می کنه...
وقتی کودک تون مهد، پیش دبستانی یا مدرسه رفت، شما به همراه کودک تون می تونید ناهار سالم مدرسه رو تهیه کنید. این ناهار می تونه از مواد سالم و مغذی تو خونه باشه. در لینک زیر ما بهتون چند ایده برای تهیه یک ناهار سالم مدرسه میدیم
https://noko.ir/blog/%d9%86%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86/
و تو حتما مقاومت در هم شکسته ام را می بینی
و از راز اشک من با خبری
و تو می دانی که چرا و چگونه تمایلات من تغییر می کند
چگونه از مردم می رمم
و به کنج نهانی کشیده می شوم
و خلوت را بیش از پیش دوست می دارم
حالا اگر کسی مرا به گوشه نشینی سوق دهد یا در خانه ماندن را بر من تحمیل کند، طغیان نخواهم کرد..لج نخواهم کرد
لبخند می زنم و می گویم: از خدایم است...
دیگر مدام به این فکر نمی کنم که حق من چیست
من وظایفی دارم
که تو مرا ذره ذره با آنها راضی می کنی
و من آرام آر
و از راز اشک من با خبری
چگونه از مردم می رمم
حالا اگر کسی مرا به گوشه نشینی سوق دهد یا در خانه ماندن را بر من تحمیل کند، طغیان نخواهم کرد..لج نخواهم کرد
من وظایفی دارم
و من آرام آر
و از راز اشک من با خبری
چگونه از مردم می رمم
من وظایفی دارم
و من آرام آر
ما در کشورمان رابطه عاطفی را با بدترین شیوه یعنی آزمون و خطا یاد میگیریمتجربه
مطب داری و تدریس حرفه ای من در دانشگاه و غیر دانشگاه اینست که عمده
مشکلات عاطفی ما، چه مجردی چه متاهلی ناشی از رفتارها و نابلدیهای ناشی از
وابستگی بیش از حد و استقلال بیش از حد است. هزینه شکستهای عشقی ناشی از
نداشتن مهارت وابستگی سالم ، بسیار بالا و بعضا غیر قابل جبران است !بنابراین
من تمام نکات مهم تبدیل وابستگی و استقلال ناسالم به و
تنها مجری کلاس و دوره های رباتیک در آمل را با خانه رباتیک مازندران تحت پوشش شرکت رباتیک کاکتوس دنبال بفرمایید
تخصصی ترین دوره های آموزشی رباتیک در استان مازندران 
تنها مرکز آموزشی رباتیک فنی مهارتی در استان مازندران
دفتر مرکزی شهرستان آمل
با ما همراه باشید ....
جهت ثبت نام و مشاوره با شماره مربوطه تماس حاصل بفرمایید:09199774784
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه دیگرا
پارسال تابستان وقتی بندر عباس رفته بودیم، جلویِ خانه‌یِ دختر‌خاله‌ام کاکتوسی درخت‌وار زندگی می‌کرد. به صورت برجی مسکونی. هر کدام بالایِ سر دیگری. (عکس)  برایِ منی که اولین بار بود آن همه کاکتوس را به صورت دسته جمعی می‌دیدم، جذاب بود. دوست داشتم لمس‌ش کنم و حس‌ش کنم ، اما عجله داشتیم و فقط فرصت عکس گرفتن نصیبم شد.  عکسی که همیشه تو گالری گوشیم بوده.
گذشت تا چند وقت پیش که خواب دیدم وسطِ صحرایی هستم که از هر جهت نگاه می‌کردی رویِ زمین پهن ش
یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت، در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه آب را در خود نگه میداشت.

یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت،در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه
پارسال تابستان وقتی بندر عباس رفته بودیم، جلویِ خانه‌یِ دختر‌خاله‌ام کاکتوسی درخت‌وار زندگی می‌کرد. به صورت برجی مسکونی. هر کدام بالایِ سر دیگری. (عکس)  برایِ منی که اولین بار بود آن همه کاکتوس را به صورت دسته جمعی می‌بینم، جذاب بود. دوست داشتم لمس‌ش کنم و حس‌ش کنم ، اما عجله داشتیم و فقط فرصت عکس گرفتن نصیبم شد.  عکسی که همیشه تو گالری گوشیم بوده.
گذشت تا چند وقت پیش که خواب دیدم وسطِ صحرایی هستم که از هر جهت نگاه می‌کردی رویِ زمین پهن ش
با همکاری مسئول کتابخانه و مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب   و اولیائ دانش آموزان  دبیرستان دخترانه فضیلت در کتابخانه ادیب الممالک کار گاه آموزشی مبارزه با آسیب های اجتماعی  ( تربیت فرزندان  ) برگزار شد. در ابتدای کارگاه مزبور آقای ابراهیمی بیان نمودند که وظایف اولیاء در برابرفرزندان خود بسیار سنگین  میباشد و ریشه تربیت سالم  و درست در خانواده سالم می باشد.
ایشان ادامه دادند، خداوند به ما فرزندان  سالم می دهد ولی صالح بود

همه  کنار هم به این طرف و اون  طرف میرفتیم.
دست دوستان واطرافیان را دردست می فشردیم و عزیزانمون  را می بوسیدیم .
 تو  ماشین که نشسته بودیم آواز می خوندیم و بلند بلند می خندیدیم.
کرونا که اومدتازه فهمیدیم چقدر خوش بودیم و چقدر انرژی می داد دستان دوستانمان، چقدر به دل می نشست دور همی های ساده و خودمونی ...
کرونا به این ریزی اومده تا یادآور چیزهای خیلی درشت و خیلی کم رنگ شده زندگیمون باشه...
کرونا یادمون داد روزهای بدتر هم  می تونه باشه ...کرونا یا
چگونه در خانه روغن لاوندر (اسطوخودوس) درست کنیم؟
این روغن را از گل بسیار زیبایی به رنگ بنفش می گیرند که بوی بسیار مطبوعی دارد. فقط کافی است که گلبرگ های این گیاه را جدا کنید و در محیط هایی مثل حمام یا دستشویی قرار دهید که به سرعت بوی نامطبوع را از بین می برد و یا می توانید محیط اطراف را با گل لاوندر مطبوع کنید و حتی می توانید با فشار دادن آن ها بین انگشتان، روغنش را استخراج و سم زدایی کنید. در این قسمت از خانه داری نمناک قصد داریم که به شما آموز

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم تضمینی

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه
_تو چرا ازدواج نمیکنی؟هم سن و سال های تو بچه دارم شدن...+شرایطشو ندارم!_چه شرایطی؟+بنظرِ من وقتی میخوای ازدواج کنی یا باید عاشق باشی،اونم یه عشقِ دو طرفه که هر دو برای رسیدن لحظه شماری کنید...یا دلت خالی و سالم باشه...که من هیچکدومشو ندارم!_دلِ خالی و سالم چیه دیگه؟!+سالم ینی دلت شکسته نباشه،دست نخورده و سالم...خالی ام ینی یه گوشه ی دلت هنوز گیرِ یه بیعرفت نباشه...که اگه غیر ازین بودی و ازدواج کردی،خیانتِ محضِ....حالا فکر کن،یه بیمعرفت دلِ منو شکسته
« ماه رجب ،
یک رحمِ زمانی‌ست که می‌تواند سالهای طولانیِ گناه را در یک انسان، جبران کرده، و او را به تولدِ سالم، به آخرت برساند.
مکانسیمِ این تغییر بزرگ و سریع در روح، چگونه است؟»
#استاد_شجاعی 

+ تا این را گوش نداده اید از اینجا نروید!
 تلنگری ماه رجب
چگونه مهریه ندهیم:
طبق قوانین مدنی و خانواده چنانچه مردی بخواهد همسر خود را طلاق دهد میبایست کل مهریه -نفقه -اجرت المثل و نیمی از دارایی خود را به همسرش بدهد تا بتواند صیغه طلاق را اجرا کند اگرچه از یک منظر این روش را راهی برای جلوگیری از سو استفاده مرد از حق طلاق قرار داده اند ؛ اما همیشه این مرد نیست که اسباب عسر و حرج زن را ایجاد میکند؛ بلکه گاهی هم زن هست که با سو رفتار یا ... زندگی را به کام همسرش تلخ مکیند و امکان ادامه زندگی مشترک را سخ
کودک سالم چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید گفت که سلامت فرزند شما تمام ابعاد جسمانی، روانی و اجتماعی او را دربرمی‌گیرد در نتیجه باید از رشد مناسبی برخوردار باشد تا بتواند در همه ابعاد پیشرفت کند. به همین خاطر برای این‌که فرزند سالمی داشته باشید لازم است که به تمامی این ابعاد توجه کنید. در ادامه به توضیحات جامع‌تری در مورد کودک سالم خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره در زمینه کودک سالم م
انسان های سالم همیشه به خودشون اهمیت میدن و سعی میکنن با دنبال کردن یک سبک زندگی سالم، از خودشون مراقبت کنن. یکی از عواملی که نقش مهمی در سلامتی ما بازی میکنه، تغذیه هست. از اونجایی که دانش آموزها ساعت های زیادی از روز رو در مدرسه میگذرونن، در این مطلب تعدادی از خوراکی های سالم مناسب مدرسه رو پیشنهاد کردیم. میتونین ازشون ایده بگیرین و برای سایر دانش آموزهایی که میشناسین بفرستین تا به سلامتی اون ها هم کمک کنین.
کود کامل 20.20.20 یا 18.18.18 برای بیشتر گیاهان آپارتمانی کود 12.12.36برای گیاهانی که گل میدن کود 3.11.38 برای کاکتوس ها کود18.18.18 برای ازدیاد شاخ و برگ#اندازه_مصرف_کود کودهایی که به صورت پودر بوده یک قاشق چایخوری در یک لیتر آب حل کرده و بصورت ابیاری به هر گلدان بصورتی که مقداری آب از ته گلدان خارج شه بدید(هرماه بهارو تابستون) کوددهی از بهار تا اواسط پاییز هرماه انجام شه و زمستون کود ندید

چگونه زندگی شادتری داشته باشیمبه راستی چگونه زندگی شادتری داشته باشیم. ما در اینجا چند راهکار ساده و موثر برای شاد زندگی کردن و در عین حال سالم تر بودن برایتان عرضه کرده ایم امیدوار هستیم برایتان مفید باشد. برای اینکه در این امر موفق باشید تنها باید نگاهتان را به زندگی تغییر دهید و در عین حال عادت های جدید و مثبت در خود به وجود بیاورید. بیایید با خود قرار بگذارید که مثلا تا سال آینده به این مهم دست پیدا خواهم کرد و در نتیجه  شادتر و سرحال تر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها